پیام مدیریت

باسمه تعالی

«پیام مدیریت»

اینجانب احسان فرجی وند با اهداف زیر در سال ۱۳۹۴ مبادرت به تأسیس و راه‌اندازی مؤسسه حقوقی بین المللی، مطالعاتی نوین رویه حکیم صدرا نموده و مفتخریم که با بهره‌گیری از علم و تجربه موجود در زمینه حقوقی و استفاده از خدمات همکاران صدیق توانسته‌ایم گام‌های مؤثری در جهت نیل به اهداف مدنظر برداریم و از هرگونه انتقاد یا پیشنهاد سازنده عزیزان استقبال نموده و سرلوحه امورات مدیریتی خود نموده‌ایم و کماکان این مهم در دستور کار اینجانب می‌باشد.

 

اهم اهداف به شرح زیر می‌باشد:

۱ـ‌ کارآفرینی در جهت به کارگیری عده‌ای از حقوقدانان محترم شامل وکلای محترم دادگستری،‌ کارشناسان در رشته‌های مختلف، دانشجویان حقوق و غیره با روش خاص.

۲ـ‌ گسترش روزافزون فرهنگ وکالت با این توصیف که هدف اصلی وکیل رسیدگی و بررسی روابط حقوقی افراد جامعه است و منحصر شدن به امر وکالت دعاوی کافی نیست.

۳ـ‌ تلاش در جهت تبیین حقوق شهروندی با استفاده از نظر وکلاء ‌و کارشناسان در جهت خواسته فوق با همکاری مساجد، ‌فرهنگسراها و سرای محله و غیره.

۴ـ‌ کیفیت بهینه در امر خدمات‌دهی به مراجعین محترم و تلاش در جهت افزایش کیفیت امور.

۵ـ ‌استفاده از خرد جمعی در جهت بررسی و اجرای خواسته‌های مراجعین محترم.

۶ـ‌ رعایت دقیق عدالت، ‌انصاف و دفاع از حق و حقیقت جزء‌ لاینفک شرح وظایف مؤسسه بوده است.

۷ـ پیگیری مستمر روند رسیدگی پرونده‌ها و پاسخگوئی و اطلاع‌رسانی به مراجعین.

۸ـ‌ رعایت انضباط، ‌صداقت و ابتکار عمل در تصمیم‌گیری‌های فردی و جمعی.

۹ـ‌ تلاش در جهت داوری و اصلاح ذات‌البین.

۱۰ـ‌ تلاش در جهت ازدواج جوانان و برنامه‌ریزی در زمینه تسهیل این امر مهم با استفاده از تجربیات و توان علمی کارشناسان حقوقی، ‌وکلاء محترم دادگستری و کارشناسان خانواده و روانشناسان.

لازم به ذکر است این امور بخشی از جمله کلیات اهداف مدنظر بوده و با توکل به خدای بزرگ و تأییدات الهی قدم‌های مثبتی برداشته‌ایم که انشاءاله با برنامه‌ریزی مدون و دقیق‌تر بتوانیم گسترش بیشتری داشته باشیم و در باب انتقادات نیز شعار ما این است که :

 

«انتقادات شما دسته گلی است که به ما هدیه می‌شود ولو خار داشته باشد ما به خاطر اهمیت وجودی گل خار را تحمل می‌کنیم و با آغوش باز پیشنهادات و انتقادات شما را پذیرا می‌باشیم» و التماس دعای خیر داریم.

 

                                                                                                 با ادای احترام

                                                                                             …………………………

                                                                مدیر مؤسسه حقوقی مطالعاتی پژوهشی بین المللی صدرا